0940 512 171

objednavky@expret.sk

Preprava a rozvoz tovaru

v Nitrianskom kraji

Platba aj platobnou kartou

Zľavy na ďalšie objednávky

Dodávka ihneď k dispozícii

Dodávka je:

voľná

k dispozícii je aj náhradné vozidlo osobné kombi

Nový cenník od 1.7.2022

Cenník

Platba aj platobnou kartou

Zľavy na ďalšie objednávky

Dodávka ihneď k dispozícii

Preprava tovaru z obchodných domov

Okamžité poskytnutie prepravy z rôznych obchodných domov. Pokiaľ sa neuskutočňuje práve objednávka, vozidlo môže byť k dispozícii ihneď. Preprava nákupu, ktorý sa vám nezmestí do auta alebo ho nemáte ako odviesť. Môže ísť napríklad o nábytok, koberce, plávajúce podlahy, veľké spotrebiče ako chladničky, pračky, sušičky, sporáky a iné. Takisto môže ísť aj o nový stavebný tovar alebo materiál ako napríklad dvere, okná, osb dosky, sadrokartón, sanita a iné v rámci rozmerov auta.

Veľký nákup

Preprava pri menšom sťahovaní

Preprava zariadenia bytov, rodinných domov, chatiek, kancelárií a iných objektov. Môže ísť o jednorazovú prepravu jednej veci alebo viacnásobnú prepravu celého zariadenia objektu.

Sťahovanie

Preprava materiálu, tovaru alebo výrobkov

Preprava materiálu, tovaru alebo výrobkov z akéhokoľvek miesta na akékoľvek miesto. Môže ísť o nové alebo použité veci, napríklad nakúpené veci z inzerátov, vrátenie tovaru do OD a podobne.

Preprava

Preprava a rozvoz materiálu, tovaru alebo výrobkov pre firmy a SZČO

Preprava a rozvoz materiálu, tovaru alebo výrobkov podľa požiadaviek klienta. Môže ísť a jednorazovú alebo pravidelnú prepravu. Zmluva je predmetom osobného jednania. Na konci mesiaca sa vystaví faktúra podľa skutočných jázd. Cenník a zľavy sú platné aj pre firmy a SZČO. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať.

Rozvoz